imprezy firmowe, sale konferencyjne, sale weselne, konferenc

Temat: Mała imprezka 6 ?
Dobra ja mam taką propozycję. Mam do sprzedania trochę identyfikatorów po 50gr. za sztukę, co jest ceną niższą niż w sklepach, coś w okolicach ceny hurtowej. Z tego co napisaliście, macie zamiar składać się po 20zł. Może każdy by sobie kupił identyfikator ode mnie z tych pieniędzy, a w środku umieścił swoją ksywę na jakiejś okolicznościowej kartce, którą ktoś by zaprojektował. Wiem co napiszecie, że chcę sobie przyrobić. I w sumie to prawda. Nie ciekawie u mnie z kasą i każdy najmniejszy grosz się liczy. Można więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - wspomóc mnie i zaprojektować pamiątkowe karteczki do identyfikatorów http://zyrardow24h.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Ja akurat na tym się nie znam, ale problem to chyba nieduży i ktoś mógłby to wykonać. Każdy by sobie wydrukował i wsadził do kupionego identyfikatora ode mnie http://zyrardow24h.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Oczywiście to tylko propozycja, na którą nikt nie musi się zgadzać. Jak chcecie to mogę wrzucić zdjęcie identyfikatora, ale chyba każdy wie jak to wygląda http://zyrardow24h.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Źródło: zyrardow24h.pl/index.php?showtopic=6Temat: [Wykonam]Strony internetowe, identyfikacja, projekty grafik
" />Agencja Reklamowa agmART zaprasza do współpracy. Realizujemy projekty z zakresu:


INTERNET:
* Tworzenie stron WWW (w oparciu o najnowsze technologie),
* Sklepy internetowe - systemy e-Commerce,
* Tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych,
* Pozycjonowanie stron internetowych,
* Domeny i hosting,
* Aktualizację istniejących stron,
* Opracowanie autorskiej treści do stron internetowych

MARKETING:
* Katalogowanie stron
* Marketing szeptany
* Promocja strony na portalach ogłoszeniowych
* Rozkręcanie, administrowanie stron

POLIGRAFIA:

Oferujemy realizację wszelkich wydruków reklamowych. Projekt opracowujemy na podstawie własnych lub dostarczonych materiałów. Zapewniamy w pełni profesjonalne opracowanie i przygotowanie projektu oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Projektujemy i wykonujemy:

* katalogi, foldery, broszury,
* ulotki firmowe,
* identyfikację firmy - logotypy, znaki graficzne, kolorystykę firmową, księgę znaku,
* wizytówki, (1000 szt. w cenie 183 zł)
* plakaty, reklamy wielkoformatowe, banery,
* kartki świąteczne i okolicznościowe,
* naklejki,
* opracowanie, przygotowanie do druku i wydruk wszelkich materiałów reklamowych.

INNE USŁUGI:
- reklama zewnętrzna
- fotografia reklamowa


Szczegółowa oferta na stronie www.agmart.com.pl


Zapraszamy!
-------------------------------------------
Tel. kom. 667 245 397
GG 1797499
biuro@agmart.com.pl
Źródło: forum.pcstrefa.com/viewtopic.php?t=894


Temat: Wywiady z Markiem Niedźwieckim
"Poradnik Domowy" - luty 2008 (znalezione TUTAJ)
Takiego mnie nie znacie - Marek Niedźwiecki
Małgorzata Szamocka


Marzył, żeby być "panem Markiem" z radia. Dziś jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy muzycznych. Prawie od początku związany był z radiową Trójką. Po 25 latach przeszedł do Radia Złote Przeboje, prowadzi w nim autorski program "Złote, słodsze i najsłodsze". Uwielbia podróżować w czasie przy pomocy klaserów ze znaczkami, które zbiera od dziecka.

Kiedyś znaczki się zdobywało, teraz się kupuje. W mojej rodzinie zapalonym filatelistą był wujek i tym hobby zaraził mnie i moich młodszych o dwa lata braci bliźniaków. Rywalizowaliśmy. Zapisałem się do klubu filatelistów i od tej pory otrzymywałem znaczki już następnego dnia po ukazaniu się ich w obiegu. To było prawdziwe szaleństwo!

Dzięki temu hobby już w czasach szkoły podstawowej i potem w liceum miałem sporo znajomych na całym świecie. Pisałem do nich, a oni odpisywali i czasem wysyłali znaczki. Najwięcej znajomych miałem w byłym ZSRR, bo wtedy nauczyciele rosyjskiego namawiali do nawiązania korespondencji z radzieckim rówieśnikiem. Pamiętam, że wielu takich kolegów zyskałem dzięki akcji, zainicjowanej przez młodzieżowe czasopismo. Trzeba było napisać list do kolegi, który mieszkałby w takim mieście w ZSRR, którego nazwa zaczynała się i kończyła na te same litery, co nazwa miasta, z którego się pochodziło. W moim wypadku był to Szadek, dlatego napisałem do Smoleńska. Ktoś mi odpisał i zaczęliśmy korespondować. A potem, w jakiejś radzieckiej gazecie wydrukowano mój adres i zacząłem dostawać po kilkadziesiąt listów dziennie. Przede wszystkim od dziewczyn. Odpisując, w szybkim tempie podciągnąłem się w znajomości rosyjskiego.

Codziennie na dużej przerwie listonosz przynosił mi do szkoły paczkę z listami. To dopiero było wydarzenie w małomiasteczkowej rzeczywistości! Radzieccy znajomi wysyłali mi całe serie znaczków. Najwięcej było okolicznościowych (rocznica rewolucji, pierwszego lotu w kosmos), ale też przepiękne reprodukcje malarstwa światowego (np. Rembrandta, van Gogha, impresjonistów). To mnie tak wciągnęło, że popadłem w pewne uzależnienie. Myślę, że teraz, po rozpadzie ZSRR, te znaczki mają wartość historyczną.

Moje filatelistyczne zbiory szybko się powiększały. Miałem nawet znaczki z Kuby, Australii. Przekonałem się, że mniejsze kraje wydają dużo bardziej różnorodne znaczki niż np. Wielka Brytania czy USA (tam na znaczkach głównie są królowa lub prezydenci). Polskie znaczki też były wyjątkowo atrakcyjne. Piękne, o bogatej kolorystyce, otwierały mi oczy na przyrodę, sztukę, historię. Mogłem z nich czerpać wiedzę o świecie. Najwięcej mam radzieckich i to z portretem wodza rewolucji - Włodzimierza Lenina. Ale też dużo z radzieckimi artystami. Zazdrościłem im tego, bo w Polsce znaczka z Martą Lipińską, w której się podkochiwałem, nie można było dostać, a po pocztówkę z jej zdjęciem musiałem z Szadka jechać aż do Łodzi.

Przez wiele lat dużą wagę przywiązywałem do korespondencji i z podróży wysyłałem widokówki. Oczywiście z ciekawymi znaczkami. Otrzymywałem też dużo listów od radiosłuchaczy. Do dziś je przechowuję. Jednak najwięcej mam kartek od wokalistki Basi Trzetrzelewskiej, którą poznałem w 1987 r. Zaprzyjaźniliśmy się. Ostatnio dostałem od niej kartkę z napisem: "New Job", bo po 25 latach zmieniłem miejsce pracy. Teraz widokówki wysyłam jedynie do chrześniaka. Na pocztówce z wyprawy do Australii przykleiłem mu znaczek z misiem koala. Dla mnie kiedyś byłby rarytasem.

Nie kolekcjonuję już znaczków masowo, mogę zachwycić się jakimś okazem, ale z przyjemnością, jeśli tylko mam czas, przeglądam moje klasery. Prawie z każdym ze znaczków związana jest jakaś historia, jakiś człowiek. Dzięki nim odbywam podróż w czasie. Wspominam, z jakim trudem je gromadziłem, żeby mieć całą serię. Nigdy nie zbierałem znaczków, licząc na to, że przyniosą mi korzyści materialne. Nie mam pojęcia, ile warta jest moja kolekcja, ale wiem, że mam ją dzięki tym wszystkim rozsianym po świecie ludziom, z którymi od lat się nie kontaktowałem, ale których właśnie dzięki tym znaczkom nigdy nie zapomnę.
Źródło: wforum.lp3.pl/viewtopic.php?t=1708